Náš chapter


Chapter Hradec Králové vyrazil na 3týdenní cestu po USA

Klikni pro kompletní galerii na stránkách Chapteru


Vážený příznivče motocyků Harley-Davidson.....

můžeme Ti s radostí oznámit, že byl založen a oficiálně registrován Hradec Králové Czech Rep. Chapter, při sponzorujícím dealerovi TROJA MOTO, s.r.o. se sídlem v Hradci Králové.

Založením chapteru vzniká platforma pro klubovou činnost, která zahrnuje pravidelná setkání, pořádání společenských akcí, ale to hlavní - společné vyjížďky a výlety na motocyklech Harley-Davidson®. Během roku by hlavní vlastní akce chapteru měly zahrnovat první a poslední míli a hlavní letní sraz. Mimo těchto vlastních akcí či akcí spřátelených klubů (Chapter Praha, Chapter Brno, Chapter Plzeň, Harley-Davidson Club Praha a Harley-Davidson Club Brno) budeme organizovat i vyjížďky na zahraniční akce typu HOG® Europen Rallye, Bike Week Faaker See, atd.


Byli bychom velice rádi, kdyby i Ty jsi přijal/a naše pozvání, stát se členem našeho chapteru. Základní podmínkou, jak se stát členem chapteru, je být majitelem motocyklu Harley-Davidson®, být platným členem HOG® (což je u majitelů nových motocyklů na rok automatické a zdarma) a podat vyplněnou přihlášku, kterou získáš v sídle našeho dealerství. Členství v našem chapteru je zdarma. Nezavazuje k žádným povinnostem a jeho smyslem je umožnit setkání lidí, kteří chtějí zažít radost z jízdy.


Těšíme se na Tebe a přejeme mnoho šťastných kilometrů za řidítky americké legendy Harley-Davidson®.

Team společnosti Harley-Davidson® Hradec Králové


Co je nového ...
Technika

 

Datatag